Mūsų Paslaugos

Naujų prototipų/ gaminių kūrimas ir gamyba

Pagal pageidavimus ir iškeltus uždavinius, pagaminsime prototipus, kurie atitiks Jūsų lūkesčius.  Orientuojamės į atskiras prototipų ar gaminių kūrimo etapus, o taip pat į viso gaminio sukūrimą nuo eskizo iki vartotojui paruošto įrenginio pateikimą.

PCB plokščių projektavimas ir gamyba

Pagal Jūsų pateiktą schemą ir techninę užduotį projektuojame spausdintinio montažo plokštes (PCB). Organizuojame komponentų ir plokščių tiekimą. Bendradarbiaujame su didžiausiais gamintojais.

Elektronikos komponentų surinkimas

SMD komponentai montuojami ant plokštės automatizuotu būdu. Pastos užnešimas naudojant trafaretus. Litavimas karšto oro krosnyje pagal litavimo pastos temperatūros profilį.

Surinkus SMD komponentus, ruošiame ir lituojame išvadinius komponentus(PTH), bei kitus mechaninius komponentus į PCB plokštę. Litavimas atliekamas rankiniu būdu.

Programavimas

Programuojame mikrovaldiklius, industrinius valdiklius. Taip pat galime sukurti programinę įrangą elektroniniams įrenginiams valdyti, apdoroti duomenis. Programuojame Windows ir Android aplinkoje. 

2D/3D braižymas ir modeliavimas

Sumodeliuojame naujo gaminio konstrukcija. Pateikiame prototipą atspausdinta 3D spausdintuvu. Paruošiame brėžinius gamintojams. Failus pateikiame PDF, DWG, STEP ar kitais formatais.

Įrangos surinkimas/ gamyba 

Surenkame įrangą pagal pateiktą surinkimo brėžinį, sumontuojame į korpusus. Taip pat renkame valdymo spintas, montuojame automatikos komponentus. Gaminius paruošiame testavimui arba atliekame testavimą patys.